ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE !!!

WESOŁYCH ŚWIĄT

Święta to taki czas gdzie każdy z nas spędza miło czas z Rodziną, każdy zapomina o wszystkich złych chwilach i łamie się opłatkiem, w roku ten czas jest cudowny i dlatego razem z cała drużyną i zarządem Victorii Rybczewice chcieliśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne aby ten magiczny czas był dla was i dla waszych rodzin najlepszy.

Życzymy zdrowia, szczęścia, ciepła rodzinnego i szczęśliwego nowego roku aby ten 2018 rok był dla was jeszcze lepszy niż 2017.

NAJLEPSZE ŻYCZENIA SKŁADAJĄ :

- PIERWSZA DRUŻYNA

- DRUŻYNA MŁODZIKA                                                  Oby Bóg zawsze mieszkał w Twym domu Obyś doznał Jego miłości ogromu By Ci Aniołów grały zastępy obyś dostał piękne prezenty.

- DRUŻYNA ORLIKA

- ZARZĄD KLUBU                                     Serdecznie zapraszamy do komentowania postu, życzeniami dla klubu