Świetne Rozpoczęcie Futsalu w Piaskach !!!

Świetnie zaczynamy II Ligę Futsalu w Piaskach po dwóch zwycięstwach nasz zespół zajmuje 1 miejsce z przewagą 3 punktów nad drugą drużyną.

Pierwszy mecz zagrali rewelacyjnie a w szczególności kapitan Kamil Cieśla który zdobył aż 4 bramki w tym meczu jedną dołożył Maciej Kędziora, pokonując LTS Futsal Piaski 5-1. W drugim meczu nasi zawodnicy pokonali wynikiem 6-1 leczy tym razem zespół z Wierzchowisk tym razem Cieśla trafił do bramki dwa razy również tyle trefień zaliczył Mariusz Skorek i po jednej bramce Jakub Bomba oraz Paweł Kasak, Oba mecze były bardzo trudne lecz nasza drużyna daje sobie rade w II lidze futsalu LZPN.

Kolejny wpis już niebawem. Następne mecze 21.01.2018 w Piaseckiej hali !!! Do boju Victa