GRALI MŁODZICY !!! TURNIEJ UWAŻAMY ZA UDANY !!!

Piękny początek Młodych piłkarzy z Rybczewic nasza drużyna zdobyła aż 15 punktów ulegając tylko Krzczonovii Krzczonów 0-1 oraz remisując 1-1 z Godium Zamość i 0-0 z Zawiszą Garbów i wygrywając 4 mecze z Akademia Bronowice 4-0, Avenirem Jabłonna 8-1, Piaskovią Piaski 5-0, oraz Akademią Głusk 2-1 turniej można udać za udany ponieważ Gdyby była prowadzona klasyfikacja generalna nasi młodzicy byli by na drugim miejscu należą się duże brawa !!!

Trener Kacper " Nie ukrywam że jestem zadowolony takie turnieje to zabawa dla wszystkich graczy, moja drużyna zagrała bardzo dobry turniej dużo bramek padło z fajnych akcji i to mi się bardzo podobało, również na pochwałę zasługują Bramkarze gdzie bronili fenomenalnie, Bardzo podoba mi się szkolenie moich zawodników ponieważ świetnie się z nimi dogaduje miałem już propozycje trenowania w innych klubach lecz w tym momencie moje serce należy do Victorii "

Gratulacje również dla naszego napastnika Daniela Augustyńskiego który został królem pola karnego zdobywając aż 10 bramek.

Cały zarząd składa Gratulacje dla trenera, zawodników oraz rodziców, bez nich nie było by tak głośno o naszej drużynie !!!